Топ теги:
Попередження

Публічна кадастрова карта України

За допомогою цього сервісу ви маєте можливість переглянути відомості Державного земельного кадастру про земельні ділянки Коростенської міської територіальної громади та всієї України.

Як скористатись?

В розділі “Сервіс” натисніть Перейти до сервісу

В пошуку введіть кадастровий номер чи населений пункт 

Інформація

Публічна кадастрова карта України – це дуже точна великомасштабна карта, що описує право власності на земельні ділянки. Також може описувати пов’язані властивості, наприклад, оцінку, форми використання. В електронних шарах публічної кадастрової карти міститься великий обсяг інформації: цифрова карта України (ортофотоплани), кордони України, межі областей, кордони районів, межі населених пунктів, індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастровий номер ділянки, форма власності, цільове призначення, площа, а також карта ґрунтів України.

Типові питання

Як знайти земельну ділянку за її кадастровим номером?

Якщо державний акт на землю був виданий після 2004 року, то кадастровий номер можна знайти на зворотній частині державного акту.

Якщо державний акт виданий до 2004 року, то кадастровий номер треба шукати в Довідці про присвоєння кадастрового номеру. Якщо такої довідки немає, то скоріше за все земельна ділянка не має кадастрового номеру та відомості про неї відсутні в Державному земельному кадастрі України.

Якщо ж земельній ділянці присвоєний кадастровий номер, то його слід ввести в пошукову стрічку на сторінці Публічної кадастрової карти України та натиснути кнопку пошуку.

Якщо земельна ділянка наявна в Державному земельному кадастрі, інформація про земельну ділянку повинна з’явитися на Публічній кадастровій карті, зокрема Ви зможете побачити такі відомості:

-кадастровий номер земельної ділянки;

-форма власності (на прикладі – приватна);

-код цільового призначення (на прикладі – 03.07);

-площа ділянки в гектарах (на прикладі – 0,58099 га)

Увага! Дані про власника земельної ділянки на Публічній кадастровій карті України не публікуються.

Як шукати ділянку у якої немає кадастрового номеру?

Для пошуку земельної ділянки необхідно ввести інформацію про місцезнаходження ділянки – область, район, населений пункт.

Далі треба шукати ділянку вручну, використовуючи коліщатко миші (збільшення та зменшення масштабу) або кнопки «+» та «-»  на карті, ліву клавішу миші (якщо її натиснути, коли курсор знаходиться на карті, то карту можна пересувати в зворотному напрямку).

Для того, щоб краще орієнтуватися на місцевості можна підключити супутниковий знімок, спочатку натиснувши на карті на кнопку «Шари» ,  а потім обравши пункт «Ортофотоплан».

Якщо Ви не змогли знайти свою ділянку на Публічній кадастровій карті України або виявили помилки в її відображенні, Публічна кадастрова карта України допомагає сформувати електронну заявку із зазначенням проблеми, яка виникла, та надіслати її на розгляд в органи земельних ресурсів.

Чат-бот Гаряча лінія