Топ теги:
Попередження

Бюджет участі

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Як скористатись?

Інформація

Обирай актуальне. Дій громадно. Впливай на майбутнє!

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Для громадян платформа є ефективним способом подати ідею та своїм голосом особисто вирішити, на що саме спрямувати кошти місцевого бюджету.

Е-сервіс «Громадський бюджет» має низку переваг:

• До конкурсу залучається ширша, ніж зазвичай, аудиторія • Платформу можна легко інтегрувати з веб-сайтами громад за допомогою віджетів • Платформа упрозорює сам конкурс, мінімізуючи ризики некоректного голосування • Функціонал платформи дозволяє адаптувати систему голосування до специфіки громади • Громадяни можуть голосувати легко і комфортно, не заносячи паперових носіїв до владних установ, а робити це в зручний для себе час зі смартфона чи комп’ютера.

Для користувачів

Як і у випадку платформи в цілому, скористатися сервісом можна після одноразової реєстрації за допомогою BankID чи електронного цифрового підпису. Це забезпечить найвищий рівень захисту Ваших персональних даних та конфіденційності, а також убезпечить від фальсифікації Вашого волевиявлення на платформі. Після цього у особистому кабінеті приєднайте облікові записи Google чи Facebook та авторизовуйтесь миттєво, у один клік, кожного наступного разу. Реєструватись та використовувати свій цифровий підпис чи BankID щоразу не потрібно. Тільки блискавично швидкий доступ до всіх сервісів, які запроваджені у вашій громаді.

Якщо у вашій громаді впроваджений лише один інструмент е-демократії, наприклад, петиції до місцевих органів влади, ви можете і надалі його використовувати за відомими вам адресами сервісів. Ваші облікові записи – активні, діючі і не потребують додаткових дій. Оцініть інші доступні сервіси на платформі та адвокатуйте їх запровадження у вашій громаді, адже всі вони взаємодоповнюють один одного і розширюють можливості комунікації та впливу громади на місцеві політики та рішення.

Для громад

Щоб місту або об’єднаній територіальній громаді долучитися до платформи, необхідно надіслати письмовий запит від уповноваженого представника ОМС, підписати Меморандум про співпрацю з Фондом Східна Європа. Приєднання безкоштовне. Фонд забезпечує платформі технічний розвиток. Додатково ми навчаємо адміністраторів і надаємо відповідні інформаційні матеріали.

Типові питання

Чат-бот Гаряча лінія