Топ теги:
Попередження

Слідами прямого ефіру

8 Червня 16:04

На виконання розпорядження міського голови  № 116 від 02.05..2022 р. «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян під час прямого телеефіру 29.04..2022 р.», виконавчий комітет Коростенської міської ради надає інформацію:

 

 

 

Розібратись із ситуацією, що склалась із забезпеченням теплопостачання в мікрорайоні Мирний На виконання розпорядження від 02.05.2022 р. № 116 «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян                             під час прямого телеефіру 29.04.2022 р.» управління житлово-комунального господарства з приводу теплопостачання будинків в мікрорайоні Мирний повідомляє наступне.

За інформацією Комунального підприємства теплозабезпечення, житловий будинок № 2 по вул. Каштанова був оснащений приладом обліку теплової енергії на початку опалювального сезону 2020-2021 рр. згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

На даний час в зазначеному житловому будинку залишилось лише 4 споживачі (3 квартири та юридична особа МПП «Мета»), які користуються послугами підприємства і відповідно до Порядку відключення споживачів від системи централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 р. № 169, мають право відключитись від системи централізованого теплопостачання.

У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживачі оплачують послуги згідно з їх показниками, за фактично спожиту будинком теплову енергію, пропорційно опалюваній площі квартир (нежитлових приміщень). Кількість фактично спожитої будинком теплової енергії може змінюватись в залежності від температури зовнішнього повітря.

У березні місяці 2022 року на внутрішньобудинковій системі опалення житлового будинку по вул. Каштанова, 2 виникла аварійна ситуація, ліквідацією якої займалось ПП «Житлосервіс № 5», яке є управителем будинку. В ході ліквідації аварійної ситуації фахівцями вказаного підприємства періодично призупинялось надання послуги з постачання теплової енергії, що відповідно фіксувалось будинковим приладом обліку теплової енергії.

Згідно з даними приладу обліку, споживачі вказаного будинку у березні 2022 року отримували послугу з постачання теплової енергії лише на протязі 13 днів. Це підтверджується роздруківкою архівних даних (копія додається).

В зв’язку з тим, що прилад обліку теплової енергії СВТУ11(RP)№ 004861, який встановлений у житловому будинку № 2 по вул. Каштанова, знаходиться в технічно-справному стані, у Комунального підприємства теплозабезпечення  на  даний час немає підстав для проведення інших  нарахувань.

Також, згідно роздруківки архівних даних приладу обліку теплової енергії, у квітні місяці 2022 року послуга з постачання теплової енергії в зв’язку з поривом внутрішньобудинкової системи опалення взагалі не надавалась, тому і нарахувань за квітень 2022 р. не проводилось (копія додається).

Фахівцями Комунального підприємства теплозабезпечення неодноразово проводилась роз’яснювальна робота з мешканкам квартир № 3 та № 4, які постійно звертаються до підприємства, щодо відключення від системи централізованого опалення, але вони відмовляються, обґрунтовуючи це тяжким фінансовим становищем та тим, що вони щомісячно отримують субсидію в розмірі орієнтовно 2000-2800 грн.

Для того, щоб в подальшому не виникало конфліктних ситуацій щодо нарахувань та якості послуги з постачання теплової енергії, Комунальне підприємство теплозабезпечення пропонує споживачам будинку разом з управителем (ПП «Житлосервіс № 5») провести ремонт внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання.

 

Надати роз’яснення, чому в місті вже протягом двох місяців не виплачуються аліменти. Чому немає підтримки сім’ям, де є діти, які не виїхали з міста, чому немає допомоги цим дітям? Управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради розглянувши запит, який надійшов під час прямого ефіру 29.04.2022 року від гр. Оксани Васіної, повідомляє, що вказана особа не перебуває на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення .

Відповідно до Постанови КМУ від 22.02.2006р. № 189 затверджено ПОРЯДОК призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.       Тимчасова допомога призначається у разі, коли:        – відомості  про  одного  з  батьків  (платника аліментів), які внесено  до  Єдиного  реєстру  боржників у зв’язку з несплатою ним аліментів;        – стосовно одного з батьків здійснюється кримінальне провадження або  він перебуває на примусовому лікуванні, у місцях позбавлення волі, якого   визнано в установленому порядку недієздатним;        – місце проживання   (перебування)   одного   з   батьків    не встановлено.З заявою гр. Васіна О. для призначення вказаної допомоги до управління не зверталась.

У разі звернення, заявниці буде призначено відповідну допомогу згідно чинного законодавства.