Шведська місія “VINDEN” в Коростені: нові горизонти співпраці та підтримки

9 Вересня 11:40

6 вересня відбулась зустріч міського голови Володимира Москаленка  та представників шведської місії “VINDEN” – Фольке Андерсона та Рубена Лінеусона. Ця місія протягом 30 років поспіль активно працює та допомагає місту.
Зустріч розпочалася в дружній атмосфері. Гостей зустріли з радістю та щирою посмішкою. Перш ніж перейти до основних тем зустрічі, учасники обговорили виклики, з якими кожна зі сторін стикалася на початку повномасштабного вторгнення. Наші гості та представники нашої громади також обговорили проблеми та завдання, що постали перед громадою, а також поділилися думками про майбутнє.
Шведські колеги також розповіли про свої враження від знайомства з місцевими жителями Коростенської громади, зазначивши, що деякі коростенці нині проживають у Швеції. Також між міською владою та представниками місії обговорювалися питання допомоги військовим та скільки виділяється коштів з бюджету на підтримку та потреби військових з боку міської влади. Шведські друзі були відзначені подякою за вже надану допомогу і внесок у підтримку громади.
І вже на кінець розмови, обидві сторони обговорили питання щодо медичної допомоги, а також важливість підтримки сіл та їх жителів, які далеко розташовані. Особливу увагу приділили роботі шведських колег та подякували за таку потужну та незламну підтримку як міста, так і громади в цілому.
Вже на наступний день представники місії “Vinden” разом із представниками церкви “Віра, Надія, Любов”, ГО “Промінь любові” та іншими соціальними проектами вирушили до села Дідковичі. Там вони надали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття та інших необхідних речей.
Крім того, учасники місії відвідали кілька малозабезпечених сімей і підтримали їх усім необхідним. Цей візит став яскравим прикладом міжнародної співпраці та взаємної підтримки.

У заході також взяли участь заступник міського голови Володимир Корнійчук та представники громадських організацій. Під час зустрічі відбулося дружнє спілкування між учасниками благодійної акції та обговорення подальших кроків для допомоги населенню.
Цей візит став важливою подією, що зміцнила зв’язки між громадами і продемонструвала приклад ефективної міжнародної співпраці в умовах сучасних викликів.