«Школа інклюзії» в Коростенському ІРЦ

12 Листопада 16:26

Продовжує роботу “Школа інклюзії” в режимі онлайн-годин  для корекційних педагогів, асистентів вчителів/вихователів та вчителів/вихователів інклюзивних класів/груп Коростенської міської територіальної громади на тему: «Організація роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в ЗЗСО та ЗДО». Зустрічі проводяться на сервісі Google meet. Загальна кількість охоплених педагогічних працівників більше 200 слухачів. Основною метою зустрічей – інформаційно-консультативна допомога педагогам, які працюють з дітьми з ООП.

Учасники зустрічей мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання у закладах освіти.

Командою Коростенського інклюзивно-ресурсного центру розроблені допоміжні ресурси для педагогічних працівників у вигляді пакету документів, методичних рекомендацій, створені покрокові алгоритми роботи для команд супроводу закладів освіти. В подальшому заплановані індивідуальні онлайн-зустрічи з кожним закладом освіти Коростенської громади.