Топ теги:
Попередження

Круглий стіл для батьків

12 Листопада 16:13

Одним з пріоритетних напрямків роботи Коростенського інклюзивно-ресурсного центру є співпраця з батьками дітей з особливими освітніми потребам

В жовтні 2021 року на базі КУ  «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» відбувся круглий стіл для батьків дітей з особливими освітніми потребами, які не відвідують освітні заклади. За круглим столом обговорювалися актуальні питання: допомога діткам раннього віку, дітям які навчаються на педагогічному патронажі,  проблеми навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами, перспективи їх розвитку і можливості досягнути успіхів у житті.

Директор ІРЦ Тетяна Василенко у ході заходу надала консультативну та методичну допомогу батькам щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та послуги, які будуть надаватися в центрі. Кожен з фахівців ІРЦ  презентували себе, розповіли про методи і форми корекційної роботи, які будуть використовувати під час занять з дітьми.

Маємо надію, що систематичні та корекційно спрямовані заняття з фахівцями центру у співпраці з батьками принесуть істотні позитивні зрушення у розвитку дітей та розширять їх потенційні можливості для подальшого інтегрування в освітній простір.

 

Чат-бот Гаряча лінія