Топ теги:
Попередження

Щодо проведення онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» в межах Програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес»

18 Серпня 16:04

                      Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже Більше 23 років розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основні напрямки діяльності організації є: активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

         З 2006 року команда організації допомагає молоді та жінкам в забезпеченні економічної сталості, у тому числі через посилення їх участі на ринку праці. З 2014 року організація долучилась до програм реагування на військове вторгнення рф в Україну, надаючи підтримку ВПО, в тому числі через посилення спроможностей у зайнятості та самозайнятості. Так, у 2021 році організація вже мала успішний досвід проведення онлайн ярмарку вакансій для молоді Донецької та Луганської областей.

         Наразі, у межах програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» проводиться підготовка до онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Житомирської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00. Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами – презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»

         Захід складається з двох частин:

Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування, тощо.

Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід учасник або учасниця може обрати з переліком компанію, до якої бажає працевлаштуватись. ГО надасть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних  кандидатур.

         Впродовж реалізації проєкту будуть висвітлюватися новини щодо можливостей працевлаштування та розміщуватися актуальні відкриті вакансії компаній-учасників на офіційній сторінці Маріупольської Спілки Молоді у соціальній мережі facebook.

         Для участі в проєкті запрошуються молоді люди у віці від 16 років а також люди старшого і поважного віку

         Лінк на реєстрацію у заході https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9

Чат-бот Гаряча лінія