Схема меж розроблення детального плану території нового кладовища поза межами населених пунктів Коростенської міської територіальної громади (колишня територія Бехівської сільської ради)

22 Серпня 11:14

Відповідно до затвердженого  генерального плану міста було прийнято рішення двадцять першої сесії Коростенської міської ради VIII скликання від 06.04.2023 р. №1206 про розробку містобудівої  документації «Детальний план території та стратегічної екологічної оцінки  проекту документу державного планування  детального плану території нового кладовища поза межами  населених пунктів Коростенської міської територіальної громади (колишня територія Бехівської  сільської ради)».

Проведенням  тендерної закупівлі  у системі ProZorro визначино розробника детального плану території Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

На даний час  розпочата робота  по підготовці вихідних даних та збір необхідної інформації для проектування.

Технічне завдання на розробку детального плану території перед  проектуванням транспортної розв’язки виїзду  з вулиці Залізничної на трасу Київ – Ковель в двох рівнях.

Окрім того в межах розробки території  передбачається розміщення кладовища, відведення поверхневих вод, а також  відновлення під’їзних шляхів та благоустрій території.