Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

17 Березня 15:19

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування!

Колектив управління житлово-комунального господарства щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям.

У переддень свята хочемо подякувати усім Вам за сумлінну та самовіддану працю. Завдяки вашим працьовитим рукам, високому професіоналізму та наполегливості підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, шляхового, каналізаційного, ліфтового господарств; населення забезпечується водою та теплом, здійснюється благоустрій, освітлення та озеленення вулиць та скверів, надаються різноманітні побутові послуги.

Бажаємо Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, достатку, бадьорості і  душевного комфорту.

З повагою, колектив управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради