Розвиток комунікації: Коростенська громада на події #ШОТАМ

15 Жовтня 11:50

10-11 жовтня представники Коростенської територіальної громади взяли участь у офлайн події від #ШОТАМ за підримки USAID “Говерла”, присвяченій ефективній комунікації між владою та жителями. Захід зібрав численних представників громад

з різних регіонів, які мали змогу обмінятися досвідом та ідеями.

Програма події була насиченою та різноманітною, охоплюючи важливі питання, які викликали жваві обговорення і стали справжніми відкриттями для кожного учасника. Учасники мали можливість почути реальні історії про проблеми і потреби громад, а також дізнатися, як представники інших громад успішно розкривали ці кейси спільно з мешканцями. Основний акцент був на важливості налагодження ефективної комунікації з жителями.

Захід мав на меті надати представникам громад чітке розуміння, як правильно встановити зв’язок із населенням, залучати їх до спільних ініціатив і дій. Особливу увагу приділили ролі молоді у розвитку громади, обговорюючи, як її активність та креативність яка може вплинути на позитивні зміни у громаді.

Окрім цього, акцентували на важливості партнерства з місцевим бізнесом. Обговорювалися стратегії залучення підприємців, а також питання інтеграції релокованих бізнесів у громаду. Важливою частиною дискусій стало також те, як безперешкодно залучити нові підприємства до громади, що є критично важливим для її розвитку.