Розширена нарада директорів закладів освіти громади

16 Березня 8:40

15-го березня в залі Коростенської міської ради відбулась розширена нарада директорів закладів освіти громади з міським головою Володимиром Москаленко, народним депутатом Володимиром Арешонковим, начальником відділу освіти Аллою Краснокутською та радником міського голови Олександром Дзигою.
Обговорювали проблеми, виклики, перспективи розвитку закладів освіти та шляхи реалізації державних стандартів освіти в умовах воєнного стану.

НУШ – нова українська школа, Програма великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», яка була презентована 9 грудня 2022, освітня реформа та нові зміни в галузі освіти поставили перед освітянами низку питань та проблем, які міська влада пропонує вирішувати спільно, кардинально та ефективно.
Якість освіти та безпека учнів – питання №1 в Коростенській територіальній громаді.