Розробка стратегічного плану розвитку громади триває

19 Жовтня 10:53

Робоча група з розробки Стратегічного плану розвитку Коростенської міської територіальної громади  18 жовтня 2021 року обговорила розроблені  стратегічні та оперативні цілі розвитку Коростенської громади до 2030 року.
В робочому варіанті було запропоновано та прийнято за основу 3 стратегічні цілі, які в свою чергу підрозділяються на оперативні цілі та основні завдання щодо їх досягнення, а саме:
СЦ 1. Підвищення конкурентоспроможності галузей економіки на засадах смарт спеціалізації. Ціль передбачає стимулювання розвитку  промислового комплексу, підприємництва, підвищення продуктивності агрокомплексу, зміцнення інвестиційного потенціалу, розвиток туристичної сфери.
СЦ 2. Підвищення якості рівня життя та забезпечення охорони довкілля. Ціль передбачає інфраструктурний розвиток території, з особливою увагою до сільських територій, покращення демографічної ситуації, впровадження заходів покращення стану довкілля та раціонального використання природних ресурсів.
 СЦ 3. Розвиток людського потенціалу та соціальна інфраструктура. Ціль передбачає підвищення якості надання освітніх та культурних послуг, формування розвинутого молодого покоління, підвищити рівень залучення жителів у процеси розвитку громади, надання соціальної підтримки та допомоги.
Обговорення триває. Якщо Ви маєте свої пропозиції та зауваження направляйте їх до управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради kor.ekonom@ukr.net