Розподіл земельних ділянок особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

18 Листопада 8:56

21 жовтня 2021 року о 17:00 в залі засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради відбудеться жеребкування, щодо розподілу земельних ділянок учасникам АТО/ООС в запроектованому житловому масиві садибної забудови між вулицями Григорія Сковороди (Котовського) та Василя Стуса (Сакко і Ванцетті) на території Коростенської міської територіальної громади, які перебувають на обліку згідно списку.

Шляхом жеребкування, буде дорозподілено 51 земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлових будинків на території міста Коростеня особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до відділу земельних відносин Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22 (каб. № 11) або за тел. 9-62-75.