Розпочався Конкурс фінансової підтримки підприємництва для сільських жінок

20 Серпня 8:28

Оголошено  Конкурс фінансової підтримки від Бізнес Мережі Сільських Жінок в рамках Програми підтримки підприємництва сільських жінок Проєкту «WeProsper».

Хто може бути учасницями?

Сільські жінки, які мають бізнес або бізнес-ініціативу та бажають отримати позитивний імпульс для розвитку себе, свого бізнесу, кооперації та громади.

Розмір підтримки:

• є в межах 150000-300000 гривень
  • ⁠власне співфінансування є необов’язковим, але можливим, та вітається.

Основні критерії відбору:

• якісно і вчасно заповнена та надіслана заявка
  • реєстрація на Студіях Лідерства сільських жінок від Мережі та відвідування її онлайн заходів
  • персональна рекомендація від активної учасниці Бізнес Мережі, яка вже отримала підтримку на впровадження бізнес-ініціативи (бажано, але не обов’язково, одна жінка може надати рекомендації необмеженій кількості жінок)
  • участь у нашому Великому Дослідженні Сільських Жінок
  • жінки, які проживають чи ведуть бізнес у селах та містечках з населенням до 10 тисяч осіб
  • ⁠жінки, які займаються підприємницькою діяльністю будь-якого напряму
  • бізнес має належати жінці та мати офіційну реєстрацію у будь-якій формі на 3 чи 4 групі ЄП, або загальній системі оподаткування
  • бізнес має бути розташовано на території, підконтрольній уряду України
  • бізнес ще не отримував фінансову підтримку від Бізнес Мережі

Важливі дати

• Заявки приймаються до 10.09.2024 23:59:59
  • Результати будуть оголошені до 20.09.2024 включно

Етапи подання заявки:

• Заповнити анкету-запит за посиланням у цьому оголошенні.
  • Отримати на свій email інструкцію та форми для заявки.
  • Заповнити заявки (три файли).
  • Додати реєстраційні та інші документи, які вимагає інструкція.
  • ⁠Надіслати пакет документів на адресу net2women@gmail.com до 10 вересня 2024 року

Організатори залишають за собою право зв’язатися тільки з переможницями, а також не поширювати імена переможниць задля їхньої безпеки.