Розглянули діяльність творчих колективів Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка

1 Березня 13:25

Відбулось засідання Ради при відділі культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, на якому  розглядалось  питання  діяльності народних аматорських колективів Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка.  Було проаналізовано їх творчі досягнення, проблеми, а також стан підготовки до захисту звання “народний аматорський” окремих колективів. Узгоджено ініціювати перед управлінням культури та туризму Житомирської ОВА  підтримати  присвоєння  звання “народний аматорський”  – вокальному ансамблю “Гармонія” та естрадному оркестру Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького.