Різдвяний молитовний сніданок в Коростенській громаді

22 Грудня 17:11

Сьогодні 22.12.2023 року у Коростенському міському палаці культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся спільний молитовний сніданок, який вже став традиційним в Коростенській громаді. Захід зібрав за одним столом разом очільників релігійних конфесій, капеланів, військових, волонтерів, благодійників, представників Коростенської міської ради, представників Коростенської військової адміністрації, очільників та представників громад Коростенщини. Теплі слова вдячності, шани та поваги, глибокої скорботи за загиблими захисниками України висловив міський голова Володимир Москаленко. Святі отці разом з очільниками протестантських організацій зачитали молитви за Український народ, за військових, за волонтерів, за рідних загиблих наших воїнів, за наших дітей, за нашу громаду, за наших партнерів та союзників, за економіку України, за органи влади України! Незабутні виступи подарували присутнім гурт церкви “Віри, Надії, Любові”, гурт церкви Перемога “Родився Ісус” та солістка Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера Світлана Ніконорова. Організатори заходу вручили поважним гостям в подарунок біблію. На заході було зібрано 40470 грн на придбання автомобіля для розвідувального підрозділу, другого батальйону 5-ої Слобожанської бригади в/ч А3005.

Молимось за Україну! Нехай Господь береже захисників і захисниць України, дарує Україні і всім нам очікувану Перемогу.

Маємо всі працювати, єднатись та підтримувати одне одного!

Слава Україні!