Результати Всеукраїнських змагань з легкої атлетики ,,Фестиваль бігу – 2021”.

21 Грудня 9:44
З 15 по 16 грудня у Львові відбувались Всеукраїнські змагання з легкої атлетики ,,Фестиваль бігу – 2021”. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учень СПТУ №16 Сотник Андрій з бігу на дистанції 1000м виборов золоту нагороду. Учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур з бігу на дистанціях 100м та 300м дістався фінішу п’ятим. Учні міського колегіуму Тарасенко Ілля та Дмитренко Варвара, змагаючись з бігу на дистанції 1000м, посіли сьоме та восьме місце відповідно. Участь у змаганнях брали 490 спортсменів з Львівської, Житомирської, Тернопільської, Рівненської та Волинської областей. Бажаємо нашим спортсменам успіху та витримки у наступних змаганнях.