Результати опитування „Проблеми молоді очима молодих”

4 Березня 7:32

Понад місяць (з 26 січня 2021 року) тривало опитування „Проблеми молоді очима молодих”, участь у якому взяли 122 особи, серед яких: 42,6 % жінок та 57, 4 % чоловіків.
Молодь Коростенської міської територіальної громади виявила бажання протягом 2021 року відвідати такі заходи:
43,5 % – спортивного спрямування (змагання, майстер-класи, туристичні подорожі, велопробіги);
35,5 % – розважального спрямування (дискотеки, змагання з настільних ігор, молодіжні конкурси);
11,3 % – неформальної освіти (тренінги, майстер-класи, форуми);
9,7 % – культурно-мистецького спрямування (театральні вистави, концерти молодих виконавців).
Інші результати опитування „Проблеми молоді очима молодих” Ви можете переглянути, прейшовши за посиланням:
https://www.facebook.com/youth.spacekor .
Підсумовуючи, можна зазначити, що важливим моментом у визначенні молодіжних проблем є системний підхід, а не разове анкетування. Це дозволить вести порівняльну аналітичну роботу, отримувати більш об’єктивну інформацію, яка буде використана і як оціночна, і стане „поштовхом” для покращення роботи з молоддю. Щиро дякуємо усім, хто долучився до опитування, та просимо не ігнорувати і проходити майбутні анкетування.