Топ теги:
Попередження

Коростенська борчиня здобула право на участь у чемпіонаті Європи з боротьби сумо.

2 Березня 8:31

З 22 по 25 лютого у Луцьку проходили змагання з боротьби сумо, на яких   вихованка Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби Дорошенко Ірина (тренер Білоус Владислав Олександрович) знову довела, що вона найкраща. На турнірі з боротьби сумо ,,Кубок Любарта” спортсменка стала бронзовою призеркою. А виступаючи на змаганнях чемпіонату України з сумо серед жінок Ірина виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 55кг, стала третьою у віковій категорії U-21 та першою у віковій категорії U-23, здобувши золото. Таким чином коростенка пройшла відбір на участь у чемпіонаті Європи з боротьби сумо, який буде проходити влітку. Вітаємо нашу землячку та її тренера з чудовим результатом!