Топ теги:
Попередження

Результати коростенців на чемпіонаті України з танцювального спорту.

23 Червня 7:37

З 18 по 20 червня у Києві проходили змагання чемпіонату України з танцювального спорту. Місто Коростень на змаганнях представляли вихованці клубу спортивного танцю ,,Мрія” (тренер Ніколайчук Володимир Іванович). За результатами змагань учень ЗОШ № 5 Холявчук Артем та учениця міської гімназії Меленівська Марія стали сьомими у категорії ,,Юніори-2” з програми ,,Rising Star” (серед 35 пар) та посіли п’ятнадцяте місце в турнірній таблиці (серед 30 пар) у цій же категорії з латино-американської програми. Виступаючи у категорії ,,Ювенали-2” з латиноамериканської програми, учень Коростенської міської гімназії Ніколайчук Іван та учениця Овруцької гімназії імені Андрія Малишка Шваб Ульяна вибороли VІ місце (серед 20 пар). Вітаємо наших земляків та їх тренера з гідними результатами та бажаємо успіхів в наступних змаганнях.