Топ теги:
Попередження

Результати чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків.

26 Травня 13:51

З 22 по 24 травня у Львові проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків. Наше місто на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича і Романенко Світлани Іванівни. Поїздка відбулась за підтримки Народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича. Участь у змаганнях брали 740 спортсменів з 25 областей України. За результатами змагань учениця міської гімназії Полянівська Яна (біг на дистанції 800м) дісталась фінішу п’ятою. Учень ЗОШ №8 Прищепчук Руслан (біг на дистанції 800м) фінішував дев’ятим та став п’ятим з естафетного бігу. Якухно Анна, змагаючись на дистанції 400м, дісталась фінішу п’ятою. У загальному заліку команда Житомирської області виборола ІІІ місце. Побажаємо нашим землякам та їх тренерам успіху у наступних змаганнях.