Обговорення проєкту: Реконструкція ділянок водопровідної та каналізаційної мереж в місті Коростень

28 Лютого 16:58

Виконавчим комітетом  Коростенської міської ради спільно з представниками Програми «U-LEAD з Європою» 28 лютого було організовано онлайн зустріч: громадськості міста, робочої групи виконавчого комітету Коростенської міської ради з організації проєктів, представниками Програми «U-LEAD з Європою» та представниками компанії «DELTA Ukraine».

Мета зустрічі: обговорення реалізації важливих інфраструктурних проєктів в місті Коростень щодо капітального ремонту розподільчих трубопроводів водопостачання та водовідведення.

На засіданні Було презентовано та обговорено програму: «Реконструкція ділянок водопровідної та каналізаційної мереж в місті Коростень». Даний проєкт спрямований на покращення водопостачання та водовідведення в місті.

По завершенню зустрічі Володимир Вигівський, перший заступник міського голови, голова робочої групи з реалізації проєкту подякував всім учасникам онлайн зустрічі та наголосив на подальшу плідну співпрацю в реалізації проєкту, метою якого є надання якісних послуг населенню.