Рейди з питань легалізації та охорони праці

28 Січня 13:15

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації праці та охорони праці з фізичними та юридичними особами які використовують найману працю. Так, на цьому тижні, начальником відділу з питань праці та головним спеціалістом з охорони праці УПСЗН проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства України про працю та охорону праці в селах Сарновичі, Берестовець, Ходаки. В ході інформаційно роз’яснювальної роботи, перевірено 7 суб’єктів господарювання. Із них, у 1го працюють неоформлені наймані працівники. ФОП які використовують працю без оформлення трудових відносин буде притягнуто до відповідальності у вигляді накладання штрафних санкцій.

Нагадаємо, що нелегальна зарплата – це відсутність соціальних гарантій, захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні та здорові умови праці та охорону праці, права на відпочинок, оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, по безробіттю у випадку втрати робо­ти, одержання пристойної пенсії в старості, по інвалідності та інших випадках, передбачених законодавством.
Повідомити про факти “нелегальної праці”, “зарплат у конвертах” на території Коростенської міської територіальної громади можна по телефону 4-22-76, 5-04-39 або по email upszn@korosten-rada.gov.ua