Топ теги:
Попередження

Регіональний форум «Житомирщина цифрова»

11 Листопада 15:35

Сьогодні заступник міського голови Наталія Чижевська взяла участь у регіональному форумі «Житомирщина цифрова», який було організовано Житомирською обласною військовою адміністрацією та Державним університетом «Житомирська політехніка» в рамках DigitalRegionsWeek за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України при підтримці Програми розвитку ООН і Швеції.

Захід пройшов у державному університеті «Житомирська політехніка» за участі Міністерства цифрової трансформації України, територіальних громад, вищих навчальних закладів області, міжнародних донорів та проєктів, мав на меті популяризацію та обговорення процесів цифровізації в регіоні, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, міжнародних донорів та бізнесу задля досягнення цілей та показників цифровізації Житомирщини.

Відбулись дискусії на теми: «Розвиток інтернет-мережі в регіоні», «Цифровізація в громадах. Розумні міста», «Міжнародна співпраця заради цифрового розвитку» та «Розвиток ІТ-індустрії і Hi-tech в регіоні».

Під час Форуму також було презентовано Платформу Дія.Цифрова громада та Індекс цифрової трансформації громад України, досягнення у сфері цифрового розвитку «Житомирщина цифрова: стан та перспективи».

“Впевнений, що за підсумками форуму його учасники визначать для себе нові напрямки розвитку цифрових сервісів для своїх громад. Працюємо задля людей, розвиваємо нашу Державу та наближаємо Перемогу!” – пише на своїй Facebook сторінці начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Чат-бот Гаряча лінія