Топ теги:
Попередження

Реалізація мікропроекту «Інкубатор для новонароджених в акушерсько-гінекологічному відділенні Коростенської міської лікарні»

17 Травня 12:02

Коростень відвідав другий секретар посольства ФР Німеччини в Україні Ганнес Мундінгер. Відвідувачі реалізували в нашому місті мікропроект «Інкубатор для новонароджених в акушерсько-гінекологічному відділенні Коростенської міської лікарні». Ще минулого року за підтримки ФРН пологове відділення нашого міста поповнилось інкубатором для недоношених та слабких новонароджених, білірубінометром, шприцевим насосом для дозування ліків та пульсиксиметром. Міський голова Володимир Москаленко подякував гостям за співпрацю та підтримку медичної галузі Коростеня. Варто відмітити, що наше місто плідно співпрацює з різними країнами, але в рік пандемії особливо цінною є допомога саме закладам охорони здоров’я.
Приємно, що надання медичної допомоги найменшим коростенським пацієнтам щороку стає кращою і сучаснішою, проте бажаємо всім відвідувачкам коростенського пологового відділення та їх діткам міцного здоров’я, а лікарям відсутності потреби для використання реанімаційного обладнання.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія