Рада ВПО. Всесвітній День Біженців

21 Червня 15:16

21 червня в конференцзалі міського Палацу культури імені Тараса Шевченка відбулось засідання ради внутрішньо перемішених осіб Коростенської міської територіальної громади. Захід відбувся за сприяння працівників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради. В заході прийняли участь представники Благодійного фонду “Рокада”, Благодійного фонду “Елеон”, Громадської організації “КримSOS” та Благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”, діяльність яких направлена на допомогу внутрішньо перемішеним особам. В ході зустрічи було представлено презентації, щодо діяльності фондів і організацій та проінформовано про послуги які вони надають для внутрішньо перемішених осіб. Також було обговорено робочі питання, нагальні проблеми та плани співпраці на майбутнє. З нагоди Всесвітнього Дня Біженців, який припадає на 20 червня, в холі Палацу культури, було організовано фотовиставку, де кожен охочий мав змогу відсканувати QR-код за допомогою якого аудіовізуалізовується реальна історія певної особи, яка вимушено стала переселенцем (біженцем).