Психологічна підтримка та реабілітація ветеранок і ветеранів та їх родин
Відділ з питань ветеранської політики УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради розпочинає співпрацю з Громадською організацією «Психологічна підтримка та реабілітація «Вільний Вибір».
ГО «ППР «Вільний вибір» працює у сфері ветеранських справ з 2015 року. Надає індивідуальну та групову психологічну підтримку. Головна мета організації надання безоплатної психологічної підтримки ветеранам. Фхівці громадської організації розробили мобільний застосунок для ветеранів та ветеранок «База». Для психологічної підтримки в будь-який час: в моменти кризи, між сесіями або якщо людина не хоче звернутися до психолога. Завантажити застосунок База ви можете на GooglePlay та AppStore База – це мобільний застосунок психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок. До створення застосунку долучалися захисники і захисниці. Тут зібрані едукаційні матеріали про психічне здоров’я, вправи для самодопомоги і корисні контакти. Застосунок допомагає навчитися ідентифікувати свої стани і вміти стабілізувати себе в моменті, коли накриває. Також в застосунку є можливість написати фахівцю та отримати від нього відповідь. Користуватися можна будь-де, будь-коли і безкоштовно. Застосунок – це не заміна психотерапії, але змога краще розуміти, що з тобою відбувається та надати собі першу психологічну підтримку. Застосунком користуються як захисники та захисниці, так і цивільні люди. Також у Вільному Вибору створили посібник-гайд з комунікацій з людьми в кризових станах «Коли людина плаче». Посібник для непсихологів: адміністративних, комунікаційних команд тощо, які у своїй роботі можуть перетинатися з людьми в гострих станах.
ВАЖЛИВО!!! Гаряча лінія: щоб отримати безоплатну психологічну підтримку від «Вільного Вибору» необхідно зателефонувати за номером (063) 64 64 991.
Вже сьогодні Вільний Вибір у партнерстві із ВО “Vesta“ відкриває запис у групи підтримки для близьких загиблих воїнів. Зареєструватися можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfDvpsPk…/viewform
Проєкт фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща