Призначено нову керуючу справами виконавчого комітету Коростенської міської ради

23 Травня 15:35

Кандидатуру керуючої справами виконавчого комітету Коростенської міської ради на пленарному засіданні тридцять третьої сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання одноголосно підтримали присутні депутати. Керуючою справами призначено Олену Рижову.

Олена Олександрівна працює у виконавчому комітеті з 2012 року,  з 2014 року –  на посаді начальника відділу  внутрішньої політики оргроботи та контролю.      За короткий час Олена набула досвіду в організації роботи виконавчого комітету, вміє ставити і досягати мети, креативна, прагне до пошуку нових шляхів реалізації задуманого. Такими та ще багатьма позитивними якостями характеризується новопризначена керуюча справами міськвиконкому.

Вітаємо Олену Олександрівну Рижову з новим призначенням на посаду, бажаємо віддано працювати на покращення роботи виконавчого комітету, задля процвітання своєї громади.