Привітання з Днем Святого Миколая!

19 Грудня 7:02

Привітання з Днем Святого Миколая!

Шановні коростенці!

Жіноча Рада міста, щиро вітає вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших та

найрадісніших свят.

Багатолюдне свято здавна називають найпершим із різдвяних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя.

Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри  у своє краще майбутнє.

Українці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей та юнацтва. У цей день навіть дорослі починають вірити у чудеса, а

діти з нетерпінням чекають ранку, щоб отримати подарунки.

Цей день є особливим для усіх, адже він сповнений доброти, тепла, любові, очікування

справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай Святий Миколай принесе  в кожну домівку щастя та тепло, вселить в нас любов, подарує віру в чудеса та благословить на добрі справи !

Адже сьогодні кожен з нас може бути своєрідним помічником  Святого  Миколая. Тож ділимося  своєю  любов ю, добром та щедрістю душі з ближнім.

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують

добробут  та злагода.

Бажаємо усім здоров я, добра, миру, благополуччя та родинного затишку.

Вірте в диво і робіть його самі!

Гарного і веселого  вам свята !

Голова Жіночої  Ради          Світлана  ЗАГОРУЙКО.