Привітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

8 Травня 9:00

Вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани та жителі Коростенської громади!

Жіноча рада міста вітає Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яке відзначається 8 та 9 травня!

Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.
Нажаль так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.
Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Доземний уклін і безмежна вдячність ветеранам, захисникам минулого і сьогодення, нашим Героям! Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, Вашим рідним та близьким.

У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!
Слава її героям-захисникам!

Голова Жіночої  Ради                                                                                 Світлана  ЗАГОРУЙКО