Привітання працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 Листопада 12:05
Сьогодні вітання з професійним святом приймають працівники радіо, телебачення та зв’язку.
У час надшвидкого розвитку інформаційного суспільства значення їх праці зростає неймовірними темпами. Впровадженням новітніх комунікаційних та інформаційних технологій, систем сучасного телерадіомовлення та зв’язку допомагає нам орієнтуватись в океані різноманітної інформації, суспільних змінах і економічних коливаннях. Сучасні технології дозволяють інформації поширюватись миттєво, а працівники радіо, телебачення та зв’язку забезпечують споживачам зручний і об’єктивний доступ до неї.
З нагоди свята міський голова Володимир Москаленко від імені громади привітав колектив КП «КоростеньМедіа», найбільше медіаоб’єднання нашого міста, зі святом, побажавши присутнім міцного здоров’я, творчого неспокою, позитивних емоцій і постійного захоплення від обраної професії. Свої привітання передав через помічниць і Народний депутат України Володимир Арешонков.
Приєднуємось до всіх щирих побажань і зичимо всім працівникам радіо, телебачення і зв’язку натхнення, достатку та особистого щастя.