Привітання міського голови з Днем Української Державності

28 Липня 8:02

Шановні жителі Коростенської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Української Державності!

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року було  започатковане  нове державне свято – День Української Державності, яке щороку відзначатиметься 28 липня.  Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

День Української Державності встановлено з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності.

Цим святом ми вшановуємо пам’ять та засвідчуємо повагу до діяльності видатних українських діячів: письменників і поетів, славних представників національної еліти, борців за державність та незалежність України.

Тож нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України!

Зі святом вас!

Слава Україні!

Міський голова                                                         Володимир МОСКАЛЕНКО