#ПрозорістьТаПідзвітність: Підсумки публічних закупівель у Коростенському районі: реконструкція, підтримка освіти та допомога ЗСУ

30 Серпня 15:30

Під час чергового засідання районної робочої групи «Прозорість і підзвітність» було проаналізовано публічні закупівлі в Коростенському районі за першу половину серпня. До уваги взяли закупівлі, які перебувають на стадії оголошення або прийому пропозицій, зокрема в територіальних громадах, комунальних підприємствах та установах району.

Загалом було розглянуто 19 публічних закупівель. Особливу увагу приділили тендеру, оголошеному Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради. Мова йде про реконструкцію систем централізованого водопостачання та водовідведення, зокрема нової фільтрувальної та хлораторної станцій у м. Коростень, з очікуваною вартістю 37 494 598,40 грн. Ця закупівля є частиною «Програми з відновлення України» та реалізується в межах Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком. На даний момент проводиться оцінка тендерної пропозиції від ТОВ «СК ГРУПС».

Аналіз інших закупівель показав, що значна частина з них пов’язана з організацією харчування учнів закладів загальної середньої освіти в сільській місцевості. Наприклад, Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради оголосив декілька тендерів на суму від 283 869,60 до 775 101,60 грн, в яких переможцями стали ПП «Продцентр-плюс» та ФОП Бас Катерина Михайлівна. Крім того, було повторно оголошено закупівлю на будівництво захисної споруди цивільного захисту на території Коростенського міського ліцею №8 з очікуваною вартістю 38 130 157,00 грн.

Не менш актуальними залишаються закупівлі, спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Виконавчий комітет Коростенської міської ради, наприклад, оголосив тендер на закупівлю портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним літальним апаратам на суму 340 000,00 грн, де пропозицію надав ТОВ «КВЕРТУС».

Заклади охорони здоров’я району також активно проводять закупівлі, спрямовані на покращення медичної допомоги. Наприклад, КНП «Коростенська центральна районна лікарня» оголосила тендери на закупівлю шприцевого насоса та дерматоскопа, а також на реконструкцію будівлі під медичний реабілітаційний центр вартістю 1 499 774,00 грн, де переможцем стало ТОВ «ФЕНІКС ГРУП ПРОЕКТ».

Аналіз закупівель свідчить про їх відповідність законодавчим вимогам та наявність необхідної документації. Всі подальші рішення та результати будуть публікуватися на офіційному майданчику Prozorro.