#ПрозорістьТаПідзвітність: Огляд публічних закупівель у Житомирській області за першу половину липня 2024 року

9 Серпня 13:36

У Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» щодо публічних закупівель з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, оголошених у першій половині липня 2024 року. Засідання очолив член робочої групи з Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОВА, Анатолій Котенко.

12 липня Управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради опублікувало тендерну документацію щодо капітального ремонту вулиці Михайлівська в місті Звягель. Очікувана вартість робіт становить 5 мільйонів 756 тисяч гривень, а завершити роботи планується до 20 листопада 2024 року. Умовами участі є наявність банківської гарантії у розмірі 25 тисяч гривень та забезпечення договору на суму 2% від вартості закупівлі. Прийом пропозицій тривав з 12 по 27 липня. Єдиним учасником тендеру стало ТОВ «Укр-Дор-Сервіс», яке подало пропозицію на суму 5 мільйонів 294 тисячі гривень. Замовник наразі оцінює тендерну пропозицію, а остаточні рішення будуть опубліковані на офіційному майданчику Prozorro.

18 липня Житомирська академія поліції оголосила публічну закупівлю на реконструкцію вольєрів для собак на своїй території. Очікувана вартість робіт становить 5 мільйонів 31 тисячу гривень, з терміном завершення робіт до 31 грудня 2024 року. Прийом пропозицій завершився 2 серпня, і єдиним учасником торгів стало ТОВ «МІСТО БУД ЦЕНТР» з пропозицією у розмірі 4 мільйони 960 тисяч гривень. Очікується підписання договору.

Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського 18 липня оголосила про публічну закупівлю системи для факоемульсифікації та вітректомії з лазерним модулем для проведення операцій на оці. Очікувана вартість закупівлі становить 6 мільйонів 221 тисячу гривень. Кінцевий термін поставки товару – 31 грудня 2025 року. 31 липня лікарня визначила ТОВ “Медична компанія “Медікус” переможцем закупівлі з пропозицією у розмірі 5 мільйонів 998 тисяч гривень. Закупівля знаходиться на стадії підписання договору, після чого інформація буде опублікована на Prozorro.

Ці публічні закупівлі є важливими для розвитку інфраструктури та медичних послуг у Житомирській області, забезпечуючи ефективне використання бюджетних коштів та підвищуючи прозорість у сфері публічних закупівель.

Нагадаємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Відповідну інформацію можна надсилати на електронну адресу: prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.