#ПрозорістьТаПідзвітність: На Житомирщині у квітні було оголошено більше 50 публічних закупівель

8 Травня 8:13
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено більше 50 публічних закупівель.

Реконструкція Хажинського ліцею Семенівської сільської ради з будівництвом захисної споруди цивільного захисту на суму 77 млн 985 тис. грн була відмінена через питання щодо відповідності тендерної документації. Всі закупівлі, що оголошуються в особливий період мають бути законодавчо обґрунтованими та своєчасними для громад.

Також громади Житомирської області продовжують допомагати військовим, а саме закуповують обладнання військового призначення. В квітні були здійснені закупівлі щодо придбання:

– Приладів виявлення безпілотних літальних апаратів WINGMAN 105 або еквівалент на суму 880 тис. грн;

– Прицілів нічного бачення PVS14 ITT/Carson omni 7 із зеленим фосфором 3-го покоління (або еквівалент) на суму 175 тис. грн;

– Засобів радіоперешкод на суму 2 млн 400 тис. грн;

– Квадрокоптерів DJI Mavic 3T або еквівалент на суму 6 млн 588 тис. грн.

Нагадуємо, що робочою групою запроваджено прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану. Відповідну інформацію ви можете надсилати на електронну адресу: prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» й вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.