Проєкт збільшення продажів товарів і послуг ремісників для підтримки місцевих громад.

9 Червня 8:49

Для підтримки мікровиробників і потенційних виробників, Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад та соціальним підприємством «Це Крафт» разом з партнерами започатковує масштабний проєкт щодо розвитку виробництва крафтової продукції в громадах України, як відповідь на ті виклики, з якими сьогодні стикаються громади, особливо при залученні ВПО в життя території громади.
 Заходи у 2023 році, показники:
 – Залучення і партнерство з 300 громадами по спільній розбудові мікровиробництва та ремісництва, вивченню і популяризації культури й традицій.
 – Тренінги з місцевого економічного розвитку для представників громад. – Тренінги для крафтових виробників у 3-х регіонах.
 – Тренінги для партнерів з маркетингу та логістики, онлайн.
 – Навчальні відео для 3-х ЦА: ремісничі виробники та постачальники послуг, представники громадянського суспільства, маркетингові та логістичні партнери – представники громади.
 – Просування виробників через канали Це Крафт і АРР ТОТГ.
 – Створення Каталогу крафтовиків України (реєструйтесь за кодом).
Підприємці та самозайняті особи (майстри, ремісники) нашої громади отримують можливість:
 – Бути представленим на платформі «Це Крафт» https://itscraft.com.ua/ і отримати просування бренду та додаткові продажі товарів.
 – Представлення на виставках, ярмарках, форумах.
 – Консультації із залучення інвестицій під виробництво (безплатно).
 – Розробка логотипа або макету етикетки (безплатно для 10 виробників). – Участь у конкурсах БФ «Це Крафт» для отримання грантової допомоги.
 Додатково від партнерів – кластерів «ДНІСТЕР 1362» та UKRAINIAN FOOD ASSOCIATION:
– Послуги з фотографування товарів (професійна предметна фотозйомка).
– Підтримка у формування спільних товарних партій на експорт.
Запрошуємо бажаючих взяти участь у проєкті крафтових виробників та ремісників.