Топ теги:
Попередження

Проєкт “Впливові” у Коростені

21 Вересня 16:40

Громадська організація “Українська академія лідерства” та громадська організація “EasyBusiness” спільно з Центром економічного відновлення в межах Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування” (“ГОВЕРЛА”) створили проєкт “Впливові”, який передбачає комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.
Для участі у проєкті на основі заявок було відібрано 25 громад з усієї України, учасниками якої стала і молодь Коростенщини. Саме тому Коростень відвідали представники Громадської організації “EasyBusiness” для узгодження подальших дій та співпраці з активною молоддю нашої громади. Зустріч відбулась 21.09.2023 за участю міського голови Володимира Москаленка, який висловив щиру вдячність молоді нашого міста, яка прагне впливати і творити якісні зміни в своїй громаді, бажає вчитися та реалізовувати свої ідеї.
ГО “Українська академія лідерства” та міський голова Володимир Москаленко підписали Меморандум «Впливові», який передбачає навчання представників місцевої молоді протягом кількох місяців на основі спеціально розробленого онлайн-курсу з реальними прикладами про те, як творити проєкти, впроваджувати їх в житття та впливати на якісні зміни в своїх громадах.
Найкращі з проєктів, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проєкту “Впливові”.

Чат-бот Гаряча лінія