Проєкт USAID “ГОВЕРЛА”: Запрошення на Збіговисько 11 жовтня

4 Жовтня 8:45
Вже зовсім скоро відбудуться збіГОвиська – зустрічі громадських активістів з громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Житомирській, Рівненській, Закарпатській та Одеській областях.
ЗбіГОвиська – неформальні зустрічі, під час яких буде багато часу, щоб розповісти про можливості співпраці в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», поговорити про потреби громадського сектору в громадах, поділитись досвідом учасників та учасниць.
Чекаємо на людей, які мають досвід діяльності, пов’язаної з громадською участю, а також тих, хто робить перші кроки на цьому шляху, хто готовий активно працювати для розвитку своїх громад та залучати до цього інших.
ЗбіГОвиська зберуться за графіком:
Житомир – 11 жовтня
Рівне – 13 жовтня
Ужгород – 18 жовтня
Одеса (онлайн) – 20 жовтня
Орієнтовний час вокршопів з 10.00 до 17.00. Детальна програма та інформація про місце проведення буде надіслана зареєстрованим учасникам/цям.
Щиро запрошуємо Вас зареєструватись на зустріч за посиланням до кінця дня 5 жовтня: https://bit.ly/3Cc6IfE