Проєкт «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах проекту USAUD «ГОВЕРЛА»

24 Листопада 14:20

Фахівці УПСЗН та відділу проектного та інвестиційного менеджменту 24.11.2023 року взяли участь в установчому семінарі-практикумі на тему: «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах проекту USAUD «ГОВЕРЛА». Учасниками заходу стали також представники муніципалітетів Гришковецької, Ємільчинської, Звягельськлї, Іршанськоі, Любарської, Тетерівської, Хорошівської, Черняхівської та Чуднівськоі громад. Мета заходу: – налагодження робочого партнерства між експертами проекту та місцевими експертами Житомирської області – обговорення методології дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громадах – обговорення підходів до створення робочих груп у громадах, які надалі займатимуться питаннями аналізу доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг, визначатимуть перелік обʼєктів соціальної роботи для дослідження. Захід проводиться ГО «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах проекту USAUD «ГОВЕРЛА»