Проведено захід для учасників АТО

25 Серпня 11:55

З нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України у конференц-залі Коростенського міського Палацу культури за ініціативи керівництва ГО "Центр допомоги учасникам АТО", проведено захід для учасників АТО/ООС, спрямованого на дружнє спілкування та активізацію спільної участі у громадській діяльності.
Захід відвідали Володимир Москаленко, міський голова, Олександр Синицький, заступник міського голови, Олександр Дзига, радник міського голови, Ігор Єсін, начальник управління праці та соціального захисту населення м.Коростень, які долучилися до обговорення вирішення соціальних проблем учасників АТО в громаді.
Під час проведення зустрічі також здійснено перегляд тематичних фільмів, а для найменших – мультфільмів.