Проведено тренінг-заняття «Платформа ДІЯ: знайомимось, використовуємо» для бібліотекарів громади

23 Червня 9:44

В центральній міській бібліотеці  координатором  хабу  Зігуновою Г.М. було проведено тренінг-заняття «Платформа ДІЯ: знайомимось, використовуємо», під час якого учасники ознайомилися з сайтом “Дія. Цифрова Освіта”. Також обговорили питання, як налагодити роботу вже діючого хабу та які навчальні послуги цифрової освіти може надавати бібліотека. Метою тренінгу було опанувати, покращити навички та знання бібліотекарів публічної бібліотеки Коростенської МТГ з сайтом і додатками Дія. Зокрема переглянули освітні серіали, а саме «Мобільний фотограф» та «Базові цифрові навички для людей елегантного віку. Як користуватися смартфоном та інтернет». Також методист розповіла про цифрограм, гайд, подкаст, тощо.

Детальніше розглянули взаємодію держави і громадянина та послуги, які можна отримати, не виходячи з дому. Методист інноваційного відділу ПБ створила віртуальний навігатор «Онлайн платформа «ДІЯ»-нові послуги: знайомимось, використовуємо», який презентувала під час тренінгу.

Бібліотекарі запрошують  всіх бажаючих до навчання у використанні необхідного додатку та заощаджуванні свого часу.