Проведено семінар-практикум для фахівців Публічної бібліотеки Коростенської МТГ

6 Квітня 16:23

Сьогодні бібліотека це – повноцінний культурно-інформаційний центр, центр громадського життя, центр інноваційного розвитку громади.

З метою формування у працівників фахового розуміння просування читання серед жителів громади 6 квітня  на базі центральної міської бібліотеки пройшов семінар-практикум «Читання, навчання, дозвілля: грані оптимального співвідношення» для бібліотечних фахівців ПБ Коростенської МТГ.

Методисти ПБ ознайомили колег з розпорядженням Кабінету Міністрів України від  3 березня 2023 року «Про схвалення Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та затвердження операційного плану її реалізації на 2023-2025 роки».

Змістовні консультації надали фахівці методико-бібліографічного відділу і по питанню  проведення тематичних квестів у бібліотечних закладах, як один із дієвих способів залучення дітей та юнацтва до читання.

Центральним місцем у роботі семінару-практикуму стало обговорення щодо проведення еколого-просвітницького конкурсу «Green майданчик громади-бібліотека». Бібліотекарі також поділилися досвідом роботи клубів за інтересами та читацьких об’єднань, які діють на базі ЦБ, бібліотек-філій № 1, 2, 3, 4.

На оптимістичній ноті завершився семінар-практикум: колеги бібліотек-філій, читачі яких брали участь у конкурсі малюнків на місцевому рівні ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнку «Майбутнє планети у наших руках» та Всеукраїнського конкурсу «Вільнюсу-700» (з нагоди відзначення 700-річчя столиці Литовської Республіки) отримали подарунки від організаторів першого туру для своїх маленьких переможців.

Підсумовуючи роботу семінару – практикуму, варто зазначити, що колектив бібліотечних фахівців націлений на невтомну і творчу працю, активну участь у житті своєї громади, готові  ефективно працювати та доносити до її мешканців інформацію про те,  що сучасна бібліотека – це простір спілкування, натхнення, освіти та цікавого дозвілля.