Проведено семінар-практикум для бібліотекарів

19 Жовтня 16:33

У складних умовах війни та невизначеності вкрай важливо підтримувати професійні зв’язки, мати нагоду для зустрічей, обміну ідеями, думками та досвідом. Саме цьому сприяв семінар-практикум «Позитивний імідж сучасної бібліотеки: час нових підходів у воєнний час», організований для фахівців ПБ Коростенської МТГ. З організаційними питаннями ознайомила бібліотечних працівників директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман,  а також нагородила бібліотеки -філії №3,8 грамотами та дипломами за участь та перемогу у конкурсах, які проводились на базі Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Провідний методист ПБ КМТГ Світлана Коржук ознайомила присутніх з поняттям «імідж», охарактеризувала його основні складові; ознайомила з технологіями створення іміджу; визначила сторони зовнішньої та внутрішньої привабливості людини, формування інтересу до створення власного позитивного іміджу та спільного визначення його ролі у бібліотечній професії. Під час заходу методистом ПБ КМТГ Тетяною Примаченко було презентовано методичний бібліопорадник «Світ без насильства, без жорстокості, болю і зла» (до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»), який проводиться щороку з 25 листопада до 10 грудня. Актуальною залишається проблема поповнення фондів бібліотек, досягнення відповідності його складу завданням та потребам читачів. Про актуалізацію бібліотечного фонду на семінарі говорила методист відділу комплектування і обробки літератури Алла Красновська. Під час спілкування з фахівцями відбувалася жвава дискусія, обмін досвідом між бібліотекарями. Отримані методичні рекомендації сприятимуть реалізації пріоритетних напрямів розвитку ПБ КМТГ на користь громади.