Топ теги:
Попередження

Проведено семінар для бібліотекарів

21 Листопада 15:32

2022 рік став випробуванням як для усієї України, так і для фахівців бібліотек ПБ Коростенської МТГ. Події, що сталися 24 лютого, внесли свої корективи у роботу бібліотек-філій, а разом з тим стали точкою відліку нової реальності, яку раніше ніхто не знав та не був до неї готовий. Проте життя продовжується, тож 18 листопада фахівці бібліотечних закладів громади зібралися у читальній залі центральної бібліотеки на семінар по плануванню «Сучасні аспекти діяльності бібліотек ПБ Коростенської КМТГ на 2023 рік».

Відкрила семінар директор ПБ КМТГ Галина Боцман. Звернула увагу присутніх на ті зміни, які сталися в бібліотеках-філіях протягом поточного року і розповіла про проблеми, що мають місце наразі у бібліотеках громади, зробила акцент на основних напрямках роботи  бібліотек в умовах сьогодення.

Адже зараз, як ніколи, бібліотеки повинні стати життєво необхідними для жителів громади.

Методисти ПБ КМТГ окреслили пріоритетні напрямки діяльності бібліотек на 2023 рік: питання із промоції читання, утвердження української мови, підтримки постраждалих та незахищених верств громадян, волонтерства, медіаграмотності та інформаційної гігієни, актуалізації фонду. Робота краєзнавчого напрямку та бібліографічно-інформаційного спрямування – ще одна ділянка у діяльності бібліотек на шляху збереження історичної пам’яті,

формування генетичного коду українців та виховання освіченої нації.

Семінар пройшов в інтенсивній робочій обстановці із впевненістю, що наступний рік стане переможним роком. Боротьба на інформаційно – культурному фронті триває.

 

Чат-бот Гаряча лінія