Проведено семінар для бібліотекарів громади

17 Листопада 8:30

16 листопада бібліотечні фахівці зібралися у читальній залі центральної бібліотеки на семінар «Планування роботи бібліотек на 2024-й рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою».  Директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман, методисти ПБ КМТГ Світлана Коржук, Тетяна Примаченко, Алла Красновська та Ганна Зігунова  надали поради щодо планування роботи на наступний рік. Доповідачі у своїх виступах зосередили увагу на основних напрямках роботи: національно-патріотичному вихованні, популяризації української мови, промоції читання, медіаграмотності та інформаційній гігієні, збереженні фізичного та ментального здоров’я тощо; були названі активності загального характеру, до яких бібліотеки в обов’язковому порядку  повинні долучитися; запропоновані методичні матеріали, які допоможуть реалізувати ці напрямки.

Поточний рік йде до свого завершення, тож у виступах було зроблено акцент на звітності за 2023-й рік: заповнення нових форм статистичної звітності, подача цифрових показників, написання текстових звітів.

Йшла мова і про облік бібліотечної роботи в Щоденнику роботи, про участь бібліотек у проєктах, грантах, які дають можливість перейти на якісно новий рівень роботи, впровадити нові послуги для користувачів.

Завершилося семінарське заняття вправою «Я сьогодні…», під час якого бібліотечні працівники  висловили свої думки стосовно підготовки та проведення заходу.

Попереду на фахівців ПБ Коростенської МТГ чекає напружена згуртована цілеспрямована робота. Бібліотекарі продовжують тримати оборону, словом і книгою зміцнюючи інформаційний простір громади. І в нас є глибоке переконання, що наприкінці шляху, яким складним би він не був, ми залишимося вільними, здобудемо мир, збережемо нашу культуру.

Тож разом до Перемоги! З вірою і натхненням!