Проведено навчальний семінар в Коростенському міському Палаці культури ім.Т.Г.Шевченка

28 Січня 14:30
27 січня 2022 року був проведений навчальний семінар для працівників відокремлених філій Коростенського МПК ім.Т.Г.Шевченка Коростенської міської територіальної громади.
Підсумки річного статистичного звіту за результатами роботи у 2021 році, ведення та інформаційного наповнення сторінок клубних закладів у Facebook, підготовка до звітного концерту творчих колективів та виконавців Палацу культурт ім.Т.Г.Шевченка – такі основні питання було винесено на обговорення в колі колег. В рамках семінару було презентовано буклет «Методичні рекомендації керівникам драматичного гуртка та гуртка художнього читання», підготовлений на допомогу керівникам гуртків методистом МПК Любов’ю Колесник. Родзинкою робочої зустрічі стало творче спілкування з поетесою, членом національної спілки письменників України, почесним громадянином міста Коростень Галиною Цепковою, що додало натхнення для подальшої плідної праці працівникам культури.