Пройшов семінар з охорони праці

12 Квітня 14:31

12/04/2023 року спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення спільно з Головним управлінням пенсійного фонду Житомирської області провели семінар з охорони праці на базі дитячого садочку №15. Основна тема семінару це попередження виробничого травматизму в навчальних закладах нашої громади. Чому ж трапляються нещасні випадки які пов’язані виробництвом? Перш за все – внаслідок невиконання посадових обов’язків керівниками, недотримання вимог інструкцій з питань охорони праці виконавцями робіт, відсутність або недосконалість системи управління охороною праці. Іншими словами, виробничий травматизм є, насамперед, наслідком недоліків і упущень у роботі керівників підприємств та спеціалістів з охорони праці, а в другу чергу – самих працівників. Попередження виробничого травматизму є першочерговим завданням як керівників так і працівників сьогодні, адже в часи війни, Україна не може собі дозволити втрачати якісний трудовий потенціал який буде сприяти відновленню економіки держави.