![🗣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
Запрошуються до участі в інформаційній зустрічі, яка присвячена проведенню другого відбору проєктів термомодернізації громадських будівель українських міських громад в межах Програми ЄІБ та МінІнфраструктури «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
⠀
⠀
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
Коли:
18 жовтня з 10:00 до 12:00
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Програму онлайн-зустрічі можна переглянути за
посиланням
⠀
Детальніше про Програму «Енергоефективність громадських будівель в Україні» читайте за
посиланням