26 Березня 16:23
Профконсультантка з питань самозабезпечення ГО «КримSOS» у Житомирській області Тетяна Шалль завітала до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Під час робочої зустрічі з представниками установи розповіла, що з лютого 2024 року організація розширила сферу своєї діяльності і започаткувала новий напрям – допомога у працевлаштуванні. Резиденти організації в кожній області відвідуватимуть місця компактного проживання ВПО у громадах, вивчатимуть їх потреби стосовно саморозвитку, зайнятості чи зайняття бізнесом та будуть скеровувати до установ, які допоможуть вирішити ці питання.
В результаті спілкування сторонами була погоджена подальша співпраця в рамках реалізації спільних заходів та проєктів за участю внутрішньо-переміщених осіб, що перебувають у громаді.