#Коли як не сьогодні і щодня, час для молитви та об’єднання

26 Березня 12:43

Кожного останнього вівторка місяця в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради  проходить Молитовний сніданок.  В цю молитовну  годину, за святим письмом, Біблією, зібралися  ті, хто любить Україну, хто вірить у силу Всевишнього і молиться за український народ.

В годину молитви немає посад – є люди , які об’єднатися у спільній молитві за краще майбутнє для себе, для своєї родини, громади, країни. До Молитовного сніданку приєдналися Президент Української євангельської  семінарії (УЄС) Квон Йонг Бонг та його дружина Ким Джин Шин, гості із Південної Кореї, які вважать Україну своєю рідною домівкою.

«Зі своєю місією ми відвідуємо багато країн світу і в кожній – ми просимо, щоб молилися за Україну, бо як ніхто розуміємо, що таке війна і як складно підніматися з руїн після закінчення війни. Але молитва завжди нам допомагала, адже Бог почує благі слова за майбутнє, особливо за майбутнє наших дітей,» – розповідаючи про історію становлення Південної Кореї в післявоєнний час  сказала Ким Джин Шин.

«Господь чує нашу молитву, ми молимось за всіх, хто захищає нас на передовій, хто поранений та потребує зцілення, хто допомагає Збройним силам України, за Президента та Верховну Раду, щоб могли приймати правильні рішення, за військових,  щоб обрали вірну стратегію задля перемоги, за дітей та їх майбутнє», – такими словами розпочав молитву за Україну пастор Християнської Церкви «Перемога» Михайло Маринець. – «Сьогодні тут у нас одна молитва і, я сподіваюся, Бог її почує ― за мир, за майбутнє, за те, щоб Господь відкрив нам наші серця і привів нас до перемоги України. Все буде Україна».